Piątek, 19 sierpnia 2022r. | Imieniny: Boleslawa, Juliana
Pokaż menu

Absolutorium dla Burmistrza Olesna za wykonanie budżetu w 2021 roku

27 czerwca, 2022

Podczas LVIII Rady Miejskiej w Oleśnie, która odbyła się w poniedziałek 27 czerwca 2022 r., radni jednogłośnie udzielili Burmistrzowi Olesna absolutorium z wykonania budżetu Gminy Olesno za rok 2021.

sesja.jpeg

Uprzednio radni zapoznali się ze sprawozdaniem rocznym z wykonania budżetu w formie prezentacji multimedialnej, w której Burmistrz przedstawił, ze szczególnym uwzględnieniem, inwestycje zrealizowane ze środków własnych i dotacji zewnętrznych.

Po przedstawionym sprawozdaniu, przewodniczący Rady Miejskiej Henryk Kucharczyk, poddał pod głosowanie uchwałę w sprawie udzielenia Burmistrzowi Olesna absolutorium. Została ona podjęta jednogłośnie, po czym przewodniczący w imieniu własnym i Rady, podziękował Burmistrzowi za owocną pracę nad ubiegłorocznym budżetem, wyrażając przy tym nadzieję, że wszystkie zaplanowane na ten rok inwestycje zostaną zrealizowane zgodnie z założeniem.

sesja2.jpeg
 

 

SPRAWOZDANIE Z WYKONANIA BUDŻETU 2021 - PDFSprawozdanie z wykonania budżetu za rok 2021

 
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).