Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego
Pokaż menu

25 sierpnia 2022 r. zmieni się organizacja ruchu przy Publicznym Przedszkolu Nr 4

18 sierpnia, 2022

ZMIANA.png

 

Szanowni Mieszkańcy!

Informujemy, że 25 sierpnia 2022 r. zostanie wprowadzona stała zmiana organizacji ruchu dla ulic: Lipowej, Dębowej, Kasztanowej oraz Jaworowej w Oleśnie.

Zmiana podyktowana jest koniecznością zwiększenia bezpieczeństwa szczególnie w pobliżu miejsce parkingowych przy Publicznym Przedszkolu Nr 4 i powstałym parku trampolin.

 

Wprowadzone zmiany:

- ulica Dębowa stanie się ulicą jednokierunkową z wjazdem od ulicy Krasickiego w kierunku ul. Kasztanowej i Lipowej,

- ulica Jaworowa stanie się ulicą jednokierunkową z wjazdem od ulicy Krasickiego w stronę ul. Lipowej i koniecznością jazdy na wprost do ulicy Lipowej – ZAKAZ skrętu w prawo w ulice Kasztanową,

- na ulicę Kasztanową będzie można wjechać od ulicy Dębowej (z dołu od Krasickiego) oraz z ulicy Dębowej (z góry od  ulicy Lipowej),

- aby wyjechać z ulicy Dębowej, należy jechać ulicą Kasztanową, następnie Jaworową w prawo do skrzyżowania z Lipową lub Dębową do skrzyżowania z Lipową i nią aż do ul. Klonowej.

UWAGA – dopuszcza się ruch rowerowy pod prąd!

 

MAPA.jpeg

MAPA DO POBRANIA - JPEGMAPA.jpeg
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).