Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego
Pokaż menu

101. urodziny Pani Heleny Jończyk

18 maja, 2022

Jeśli ktoś z Państwa, zastanawia się nad tym, jak żyć, by długo żyć, powinien o radę zapytać Panią Helenę Jończyk. 17 maja 2022 roku, Pani Helena skonczyła bowiem 101 lat!

Panią Helenę z bukietem kwiatów i najserdeczniejszymi życzeniami odwiedził dziś Burmistrz Olesna Sylwester Lewicki oraz Sekretarz Gminy Janusz Wojczyszyn. Zacna Jubilatka cieszy się dobrym zdrowiem i bardzo dobrą kondycją fizyczną i psychiczną. Jak wspomniała w rozmowie, na co dzień stara się być samodzielna. Sama przygotowuje sobie posiłki i chętnie wykonuje powierzone Jej przez najbliższych zadania.

Burmistrz składając życzenia urodzinowe, życzył Jej wiele zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz Bożego błogosławieństwa i sił na wiele kolejnych lat życia. Dołączamy się do tych życzeń!

Helena Jończyk.jpeg
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).