Sobota, 6 czerwca 2026r. | Imieniny: Norberta, Laurentego, Bogumila
Pokaż menu

Zaproszenie

02 czerwca, 2026
 
 
W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości na muzyczne wydarzenie pełne emocji, widowiskowych pokazów i niezapomnianych koncertów! 
 
W programie:
- przemarsz orkiestr dętych,
- wspólny koncert połączonych orkiestr,
- musztry paradne, 
- wybór najlepszej orkiestry przez publiczność,
-  atrakcje dla całych rodzin.
Wystąpią m.in.:
Orkiestra Wojskowa z Bytomia,
 Orkiestra Policyjna KWP we Wrocławiu,
 Orkiestra Dęta Łowkowice,
 Młodzieżowa Orkiestra Dęta Bażany,
 Orkiestra Dęta Borki Wielkie,
 Parafialna Orkiestra Dęta Olesno,
 Orkiestra Dęta Zdrowy Band Gorzów Śląski.
 
 Gwiazda wieczoru — zespół MIG 
 



Gmina Gmina Gorzów Śląski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).