Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego
Pokaż menu

Uwaga Rolnicy!

Urząd Miejski w Gorzowie ślaskim / Google Maps Urząd Miejski w Gorzowie ślaskim / Google Maps

Burmistrz Gorzowa Śląskiego informuje, że w związku z wystąpieniem opadów gradu na terenie Gminy Gorzów Śląski w miejscowościach: Uszyce, Goła, Zdziechowice, Nowa Wieś, Krzyżanowice, rozpoczęła pracę powołana przez Wojewodę Opolskiego komisja ds. szacowania szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej spowodowanych skutkami niekorzystnych zjawisk atmosferycznych na terenie województwa opolskiego.

Osoby poszkodowane mogą składać do dnia 1 sierpnia 2022r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Gorzowie Śląskim w godzinach od 800 do 1500 wnioski o oszacowanie przez w/w komisję szkód powstałych w uprawach.

Szacowaniu strat podlegają uprawy przed ich zbiorem.

We wniosku należy ująć wszystkie uprawy jakie znajdują się w gospodarstwie rolnym (nawet te, w których nie wystąpiły żadne straty) zgodnie ze złożonym wnioskiem o płatność w ARiMR i dołączyć wydruk tego wniosku z aplikacji e-wniosek plus oraz dołączyć podpisaną informację o prywatności (RODO).

 
Gmina Gmina Gorzów Śląski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).