Niedziela, 4 czerwca 2023r. | Imieniny: Kwiryny, Franciszka
Pokaż menu

Uczniowie PSP Uszyce odwiedzili nasz Urząd.

✅Takie wizyty to my lubimy i to bardzo - nasz urząd odwiedzili najmłodsi uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Uszycach.
✅Pierwszo- i drugoklasiści spotkali się z panem burmistrzem Rafałem Kotarskim, panią zastępcą burmistrza Michaliną Stelmach, panem sekretarzem Marcinem Grabowskim, panią dyrektor BOSZiP- Donatą Malinowską oraz panią kierownik Urzędu Stanu Cywilnego – Donatą Orzeszyną-Gajewską.
✅Nasi mali, ale niezwykle ważni goście zaskoczyli nas swoją wiedzą na temat samorządu. Okazało się też, że doskonale znają polskie symbole, herb Gorzowa... Równie dobrze potrafią przybijać urzędowe pieczątki. Z chęcią zasiadali w fotelu burmistrza i przymierzali łańcuch kierownika USC.
✅Dziękujemy za odwiedziny!
 Gmina Gmina Gorzów Śląski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).