Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

ROLNIKU! RUSZYŁ POWSZECHNY SPIS ROLNY! SPISZ SIĘ PRZEZ INTERNET spisrolny.gov.pl I WEŹ UDZIAŁ W LOTERII.

03 września, 2020
Urząd Miejski w Gorzowie ślaskim / Google Maps Urząd Miejski w Gorzowie ślaskim / Google Maps

„Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny! Nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet spisrolny.gov.pl i weź udział w loterii”

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że dla użytkowników gospodarstw rolnych objętych Powszechnym Spisem Rolnym 2020, którzy dokonali samospisu w aplikacji spisowej przeprowadzona zostanie ogólnopolska loteria.

Osoby, które poprzez aplikację wyrażą zainteresowanie loterią, otrzymują na wskazany przez siebie adres e-mail unikalny kod upoważniający do udziału w loterii. Ten kod trzeba będzie zarejestrować na stronie internetowej loterii od 1 października br. do 22 listopada br.

Loteria będzie trwać od 1 października do 23 listopada 2020 r. tj. do ostatniego losowania.
W loterii przewidziane są nagrody rzeczowe:
• 20 laptopów (nagroda główna)
• 88 tabletów
• 400 przenośnych dysków twardych

Losowania
W ramach loterii zostaną przeprowadzone 3 losowania w terminach:
• 20.10.2020 r
• 03.11.2020 r.
• 23.11.2020 r.

Podczas dwóch pierwszych losowań, losowane będą tablety i przenośne dyski twarde.Trzecie losowanie obejmie nagrody główne. W trzecim losowaniu, wszystkie unikalne kody będą miały szanse na wygraną. Wszystkie losowania będą odbywać się pod nadzorem komisji.Każde losowanie będzie relacjonowane na żywo na kanale Youtube GUS, a dodatkowo wyniki będą publikowane na stronie loterii.
Gmina Gmina Gorzów Śląski

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).