Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Partnerski obóz międzynarodowy

W naszej gminie gościmy dzieci z naszego partnerskiego miasta Landsberg, z którym od lat współpracujemy na różnych płaszczyznach.
 
Partnerski obóz międzynarodowy, w którym uczestniczą dzieci z naszej gminy i miasta Landsberg, stacjonuje w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. św. Jana De La Salle w Uszycach. 
 
Atrakcji nie brakuje! Koloniści byli już na basenie w Bąkowie, wzięli udział w warsztatach z garncarstwa. Odwiedzili naszą halę widowiskowo-sportową, gdzie mogli sprawdzić się w różnych konkurencjach. Zaliczyli warsztaty plastyczne w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Gorzowie. Spacer po Uszycach i pizza też były.
 
Przed dziećmi jeszcze m.in.: wizyta w zoo w Opolu, wyjazd do rancza Zagata, warsztaty robienia świec żelowych i mydełek, dyskoteka w klimacie latynoskim... Z pewnością będzie się działo, o czym będziemy na bieżąco informować. Póki co wysyłamy Wam kilka zdjęć z obozu i przygotowujemy się na wizytę władz miasta Landsberg, którą będziemy gościć w najbliższy weekend.
 Gmina Gmina Gorzów Śląski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).