Środa, 6 grudnia 2023r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana
Pokaż menu

OFICJALNY ODBIÓR NOWOWYBUDOWANEJ WINDY PRZY BUDYNKU MIEJSKO- GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W GORZOWIE ŚLĄSKIM

08 października, 2020

07.10.2020 rok, Gorzów Śląski
Burmistrz Artur Tomala i Dyrektor Miejsko Grminnego Ośrodka Kultury w Gorzowie Śląskim Katarzyną Midurą wraz z Członkiem Zarządu Województwa Opolskiego Antonim Konopką oraz pracownikami Urzędu Marszałkowskiego WO, a tekże z Kierownikiem Biura LGD Górna Prosna Agnieszką Bachowską dokonali odbioru windy do Biblioteki Miejskiej dla osób niepełnosprawnych. Budowa windy to jeden z przykładów pokonywania barier architektonicznych dla ułatwienia funkcjonowania w społeczeństwie osób niepełnosprawnych.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020
„Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem w zakresie Zachowanie dziedzictwa lokalnego. Operator Lokalna Grupa Działania „Górna Prosna”
Gmina Gmina Gorzów Śląski

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).