Piątek, 29 września 2023r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala
Pokaż menu

Odbiór budynki Przedszkola Publicznego w Zdziechowicach po jego termomodernizacji.

Kolejna inwestycja pomyślnie dobiegła końca ????.
Wczoraj (21.07.) po zakończonych pracach remontowych został dokonany odbiór budynku Przedszkola w Zdziechowicach. W ramach realizacji inwestycji gminnej pn. Termomodernizacja budynku Przedszkola Publicznego w Zdziechowicach wykonano wymianę pokrycia dachowego wraz z ociepleniem poddasza i wymianą okien oraz ocieplono elewację zewnętrzną.
Inwestycja ta przyczyni się do zmniejszenia zużycia energii pierwotnej, spadku emisji gazów cieplarnianych oraz zaoszczędzenia energii cieplnej w budynku użyteczności publicznej.
Całkowity koszt inwestycji: 521 821,13 zł.
Ciekawostką jest, że podczas remontów budynku przedszkola znaleziono kawałek tapety z wycinkiem prasowym z roku 1860.Gmina Gmina Gorzów Śląski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).