Poniedziałek, 15 kwietnia 2024r. | Imieniny: Ludwiny, Waclawy, Anastazji
Pokaż menu

Kolejne pozyskane środki!

 Z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg pozyskaliśmy ponad 700 tys. zł na niecały kilometr drogi w Uszycach. Remontowany będzie odcinek od drogi wojewódzkiej aż do kościoła.
 
To kolejne rządowe środki dla naszej gminy Kilka dni temu informowaliśmy o prawie 1 mln zł pozyskanych z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków na remont kamienicy w centrum Gorzowa.
 
- W ciągu tygodnia rozstrzygnięte zostały dwa nabory rządowe, dwa korzystne dla nas - mówi Rafał Kotarski, burmistrz Gorzowa Śląskiego. - Pozyskaliśmy ponad 1,7 mln zł dotacji na dwa niezwykle ważne zadania. Bez tych środków realizacja tych inwestycji byłaby niemożliwa, dlatego cały czas aplikujemy o środki zewnętrzne, to nasz PRIORYTET! 
 Gmina Gmina Gorzów Śląski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).