Środa, 29 czerwca 2022r. | Imieniny: Piotra, Pawla
Pokaż menu

JUBILEUSZ 50. LECIA POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO

28 kwietnia, 2022

Jubileusz 50. leica pożycia małżeńskiego to wspaniała rocznica. Drodzy Jubilaci, Wy najlepiej wiecie, że małżeństwo to nie tylko piękne, podniosłe i radosne chwile. To także dzielenie z drugą osobą trosk, smutków i nieszczęść. Ważne jest jednak to, żeby zawsze wyjść obronną ręką. I ten Jubileusz jest tego najlepszym dowodem, ponieważ w przysiędze małżeńskiej ślubowaliście sobie "na dobre i na złe" i z tej próby drodzy Jubilaci wyszliście zwycięsko. Jesteście dla nas przykładem szacunku, miłości i wierności oraz tego, że jeśli czasem coś się psuje, to się tego nie wyrzuca, tylko zwyczajnie pracuje się nad tym i naprawia. To są rzeczy niby tak proste, a jednak wymagające wysiłku, poświęcenia i zapewne nie raz niełatwych kompromisów.
Poniższe zdjęcie przedstawia 17 par naszych zacnych Jubilatów. Niestety trzy równie piękne pary nie mogły do nas dotrzeć. Dlatego Rafał Kotarski- Burmistrz Gorzowa Śląskiego wraz z panią Donatą Orzeszyną- Gajewską Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego dotarli do nich osobiście, aby wręczyć medale i złożyć gratulacje.
WSZYSTKIM PAROM Z CAŁEGO SERCA GRATULUJEMY TAK PIĘKNEGO JUBILEUSZU I ŻYCZYMY KOLEJNEGO- DĘBOWEGO, KTÓRY PRZYJDZIE JUŻ WNET.Gmina Gmina Gorzów Śląski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).