Wtorek, 23 lipca 2024r. | Imieniny: Stwosza, Bogny, Brygidy
Pokaż menu

DOBRE WIADOMOŚCI – KOLEJNE DOTACJE!

15 września, 2023
 
Ogłoszono wyniki VI edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych dedykowanego samorządom, w których funkcjonowały tzw. PGR-y. Do gmin i powiatów trafi łącznie 4,5 mld zł na realizację ponad 2000 inwestycji.
 
Na liście dofinasowanych zadań znalazła się również nasza gmina Gorzów Śląski. Otrzymaliśmy 2.440.000,00 zł na przebudowę dróg gminnych w Uszycach. To kolejne zadanie drogowe, które będzie realizowane w tym sołectwie.
 
Związek Powiatowo-Gminny „Samorządy Ziemi Oleskiej” otrzymał 4.508.000,00 zł dofinansowania na zakup samochodów ratowniczo-gaśniczych dla OSP działających na obszarach zlikwidowanych PPGR. Jeden z samochodów – ŚREDNI – trafi do jednej z jednostek w naszej gminie.Gmina Gmina Gorzów Śląski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).