Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Centrum sportowo-rekreacyjne

04 października, 2023

Pewnie większość mieszkańców już zauważyła, a jeśli nie – to z przyjemnością informujemy, że w naszym gorzowskim parku powstało mini centrum sportowo-rekreacyjne. Zamontowane zostały: tyrolka, wielofunkcyjny zestaw do ćwiczeń oraz dwie trampoliny. Jest zatem gdzie pozjeżdżać, powspinać się, poskakać…

 

A to jeszcze nie koniec dobrych wiadomości dla miłośników aktywnego wypoczynku. Tuż obok amfiteatru powstała siłownia zewnętrzna, składająca się z 4 podwójnych urządzeń, m.in.: wioślarza, narciarza czy surfera.
 

 Dodatkową wartością tego projektu jest montaż latarni parkowej LED oraz wymiana opraw oświetlenia na oprawy LED na istniejących słupach w parku miejskim.

 

Na utworzenie tych sportowo-rekreacyjnych miejsc gmina złożyła wniosek do LGD Górna Prosna i pozyskała dofinasowanie z  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Całkowita wartość projektu to 130.066,98 zł, dofinansowanie wynosi 63623,00 zł.
Gmina Gmina Gorzów Śląski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).