Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Zmiany w gospodarce odpadami od 1 stycznia 2021 r.

04 grudnia, 2020

 

W związku z koniecznością złożenia nowych deklaracji na odbiór odpadów w przyszłym  tygodniu rozpoczniemy ich dystrybucję do wszystkich mieszkańców. Wszystkie potrzebne informacje zostaną zawarte w materiałach, które Państwo otrzymają. Wypełnione deklaracje będzie trzeba złożyć do 28 grudnia w wybranej przez siebie formie.

-> w Urzędzie Miejskim, w godzinach pracy urzędu;

-> u sołtysów wybranych miejscowości

-> podczas specjalnego dyżuru u pracownika Związku, który w razie potrzeby wesprze w wypełnieniu deklaracji.

tabelka odpady.png

Nie ma obowiązku składania deklaracji osobiście, można tego dokonać za pośrednictwem innych osób. Tych, którzy ze względu na obecną sytuację pandemiczną wolą unikać kontaktu zachęcamy do skorzystania z innych możliwości. Deklaracje są dostępne do wypełnienia przez e-puap/profil zaufany. Wypełnione formularze można również wysłać pocztą na adres Związku.  W razie potrzeby odsyłamy na stronę związku, gdzie został opublikowany wzór deklaracji na przyszły rok

https://www.czystyregion.pl/deklaracje/druki-do-pobrania.html

 

W najbliższych dniach dodany zostanie formularz elektroniczny z możliwością uzupełniania danych. Osoby, które złożą deklarację na zbiórkę popiołu przy oddawaniu deklaracji otrzymają odpowiednie naklejki na pojemniki (składający deklaracje w innej formie otrzymają je pocztą).

odpady2.jpeg

odpady 3.jpeg
Gmina Gmina Dobrodzień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).