Niedziela, 16 maja 2021r. | Imieniny: Andrzeja, Jedrzeja, Szymona
Pokaż menu

Zawieszenie obsługi Klienta w Urzędzie Miejskim w Dobrodzieniu

12 kwietnia, 2021

 

Szanowni Mieszkańcy!

W związku ze  zdiagnozowanymi zakażeniami koronawirusem COVID-19 w Urzędzie Miejskim w Dobrodzieniu, w  trosce o zdrowie mieszkańców i pracowników wprowadza się z dniem 12.04.2021 r. ograniczenia w funkcjonowaniu urzędu. Bezpośredni kontakt z pracownikami Urzędu Miejskiego, Urzędu Stanu Cywilnego, Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół i Przedszkoli oraz Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobrodzieniu zostaje ZAWIESZONY  do dnia 18.04.2021 r.  Zawieszeniu ulega także stanowisko do samospisu  utworzone w ramach NSP 2021.

Bardzo prosimy o załatwianie spraw  za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonicznie bądź tradycyjnej poczty. Płatności prosimy w miarę możliwości realizować za pośrednictwem przelewów bankowych bądź poczty. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Dane teleadresowe
Gmina Gmina Dobrodzień

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).