Zaproszenie – Spotkanie Branży Meblarskiej

W imieniu Rady Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu branżowym skierowanym do przedstawicieli firm sektora meblarskiego z regionu opolskiego.
Celem spotkania jest przedstawienie aktualnej sytuacji branży meblarskiej w oparciu o najnowsze dane rynkowe, omówienie kluczowych wyzwań oraz kierunków rozwoju, a także zaprezentowanie działań podejmowanych przez Izbę na rzecz wsparcia przedsiębiorstw.
Podczas spotkania przedstawimy również projekt, którego jesteśmy partnerem - Branżowe Centrum Umiejętności Przemysłu Meblarskiego - inicjatywy mającej na celu rozwój kompetencji kadr dla naszego sektora.
Spotkanie będzie także okazją do wymiany doświadczeń oraz dyskusji na temat bieżących potrzeb i oczekiwań firm meblarskich.
Termin: 12 maja 2026 r., godz. 12:00
Miejsce: Dobroteka, Oleska 35, 46-380 Dobrodzień
W spotkaniu, z ramienia OIGPM, udział wezmą: Wiceprezes Izby Piotr Wójcik oraz Dyrektor Biura Michał Strzelecki.
Prosimy o przesłanie potwierdzenia przyjęcia zaproszenia do 8 maja 2026 r. na adres: joanna.gruszczynska@oigpm.org.pl.
PDFZaproszenie - spotkanie branży meblarskiej.pdf (180,75KB)