Poniedziałek, 21 czerwca 2021r. | Imieniny: Alicji, Alojzego
Pokaż menu

Wystawa figurek żołnierzyków z okresu powstań narodowych

07 czerwca, 2021

W ramach obchodów 100 rocznicy III powstania śląskiego zapraszamy na wystawę figurek żołnierzyków z okresu powstań narodowych, która jest  dostępna od 31 maja do 30 czerwca w Domu Kultury w Dobrodzieniu.

Można ją zwiedzać indywidualnie lub grupowo od 8.00 do 17.00 w godz. otwarcia Domu Kultury. Grupy zorganizowane powinny zgłaszać przyjście bezpośrednio telefonicznie. Wystawa była planowana we wcześniejszym terminie, jednak ze względu na wprowadzenie obostrzeń musiała zostać przeniesiona.

Wystawa jest organizowana w ramach projektu "Cudze chwalicie, swego nie znacie". Operacja realizowana w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem w zakresie Zachowania dziedzictwa lokalnego objętego Programem Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 złożonego za pośrednictwem LGD "Kraina Dinozaurów".

 

plakat żołnierzyków.jpeg
Gmina Gmina Dobrodzień

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).