Środa, 28 września 2022r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

Wspólne  posiedzenie Komisji

08 sierpnia, 2022

   Informuje się, że w dniu 11 sierpnia 2022 roku o godzinie 15.00 odbędzie się wspólne  posiedzenie Komisji Budżetu, Rozwoju Gospodarczego, Gospodarki Komunalnej i Bezpieczeństwa  z Komisją Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Promocji. Wspólne posiedzenie Komisji odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dobrodzieniu.

Radni:

•    zaopiniują projekt uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XIII/115/2019 Rady Miejskiej w Dobrodzieniu z dnia 25 listopada 2019r. w sprawie stypendiów sportowych przyznawanych przez Gminę Dobrodzień za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym;

•    zapoznają się z informacją o utworzeniu Spółdzielni Energetycznej;

•    dokonają opiniowania projektu planu miejscowego zagospodarowania przestrzennego dla części terenu miejscowości Główczyce-Gosławice-Zwóz.

 
Gmina Gmina Dobrodzień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).