Niedziela, 17 października 2021r. | Imieniny: Wiktora, Marity, Ignacego
Pokaż menu

Webinarium

16 września, 2021

Spotkanie 21.09.2021.png

PLANUJESZ URUCHOMIENIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ?

POSZUKUJESZ  ŚRODKÓW FINANSOWYCH BY ROZPOCZĄĆ PRACĘ NA WŁASNY RACHUNEK ?

NIE WIESZ JAKIE WARUNKI SPEŁNIĆ BY OTRZYMAĆ WSPARCIE?

JESTEŚ OSOBĄ POWYŻEJ 30 r.ż?

 

Weź udział w webinarium

pn. „Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób powyżej 30 r.ż.”

21 września  2021 r.(wtorek)  godz. 10.00

 

Na spotkaniu będzie można uzyskać informacje odnośnie aktualnych możliwości uzyskania dotacji na otwarcie własnej działalności gospodarczej.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Spotkanie moderowane będzie przez pracowników Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Nysie.

.

Spotkanie obędzie się 21 września 2021 r. (wtorek) o 10:00. Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (do 20 września do 14:00) i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.

Link do platformy, na której odbędzie się wydarzenie, zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia.

Link do ogłoszenia o spotkaniu: https://rpo.opolskie.pl/?p=45713

 

Dla kogo?

 

Zapraszamy osoby fizyczne z obszaru woj. opolskiego zamierzające założyć działalność gospodarczą w wieku powyżej 30 roku życia, pozostające bez pracy (bezrobotne, poszukujące pracy, bierne zawodowo) oraz osoby pracujące (zatrudnione na umowach cywilnoprawnych, na umowach krótkoterminowych, których miesięczne zarobki nie przekraczają płacy minimalnej).

 

Organizator spotkania:

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nysie

ul. Słowiańska 19

48-300 Nysa
Gmina Gmina Dobrodzień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).