Poniedziałek, 20 września 2021r. | Imieniny: Filipiny, Eustachego, Euzebii
Pokaż menu

Utworzenie klubu Senior+ w miejscowości Myślina

29 lipca, 2021

W dniu 23.07.2021 r. została podpisana umowa na przebudowę istniejącego wolnostojącego gminnego budynku spotkań wiejskich w miejscowości Myślina przy ul. Przejazdowej 2, z firmą MAS-BUD Andrzej Skorupa, ul. Nowa Kolonia 10, 46-380 Myślina, na kwotę brutto: 544 332,05 zł.

Firma ta została wyłoniona w wyniku przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na zadanie pn.: „Utworzenie klubu Senior+ w miejscowości Myślina”.

Wykonawcy przekazano terenu budowy, na którym realizowane będą roboty objęte zamówieniem w terminie do 5 miesięcy.

Przedmiot zamówienia stanowi: przebudowa istniejącego wolnostojącego gminnego budynku spotkań wiejskich w miejscowości Myślina przy ul. Przejazdowej 2. Planuje się stworzenie placówki dla 20 osób, które będą w niej przebywać okazjonalnie. Budynek nie jest przeznaczony na stały pobyt ludzi. Z zakresu rzeczowego robót do wykonania wyłączono część budynku w której znajduje się biblioteka oraz pomieszczenie z kotłem grzewczym. Wewnątrz przebudowywanego obiektu mieściły się będą sale obrad dla mieszkańców, łazienki, pomieszczenia pomocnicze oraz aneks kuchenny.

 

[MK]
Gmina Gmina Dobrodzień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).