Czwartek, 9 grudnia 2021r. | Imieniny: Wiesława Leokadii Joanny
Pokaż menu

Spacer ścieżkami historii Sołectwa Kocury

15 października, 2021

Z cyklu historia lokalna zapraszamy na spacer ścieżkami historii Sołectwa Kocury.

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Kocury i Malichów ,,Brzozowa Dolina'' wraz Urzędem Gminy w Dobrodzieniu i Sołtysami sąsiednich wsi

w ramach projektu ,,Cudze chwalicie, swego nie znacie” zaprasza mieszkańców Gminy Dobrodzień na spacer po lesie dla całych rodzin, który odbędzie się w niedziele tj. 17 października o godz.11.00 w Kocurach. Celem zadania jest poznanie walorów przyrodniczych, historycznych i kulturowych Gminy Dobrodzień należącej do LGD ,,Kraina Dinozaurów''.

Przebieg trasy:

Start spod Centrum Aktywności Wiejskiej w Kocurach. Przejście około 5 km małą pętlą po Leśnictwie Brzezinki . Na zakończenie spaceru zapraszamy na spotkanie integracyjne z poczęstunkiem na placu przy CAW w Kocurach (przyjazd i odjazd we własnym zakresie).

Rajd poprowadzi miejscowy przewodnik-pasjonat historii. Z uwagi na długość trasy proszę o zabranie ze sobą picia.

Warunkiem przeprowadzenia spaceru będzie ładna pogoda.

Bliższe informacje pod nr tel. 601475806

 

Projekt ,,Cudze chwalicie , swego nie znacie''

Operacja realizowana w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem w zakresie Zachowania dziedzictwa lokalnego objętego Programem Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 złożonego za pośrednictwem LGD ,,Kraina Dinozaurów''.

 

stopka.jpeg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Gmina Gmina Dobrodzień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).