Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Realizacja zadania publicznego  z pominięciem otwartego konkursu ofert

26 listopada, 2020

 

Burmistrz Dobrodzienia uprzejmie informuje, że w dniu 20.11.2020 roku wpłynęła uproszczona oferta realizacji zadania publicznego z Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców na  Śląsku Opolskim na wykonanie zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert dot. działalności na rzecz lokalnych mniejszości narodowych i ochrony dziedzictwa kulturowego; - Podtrzymanie tradycji i tożsamości mniejszości narodowych i etnicznych na kwotę 3.000,00 zł w trybie art.19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie (Dz.U. z 2020 r. poz. 1057 z pózn. zm.)

 

Każdy, w terminie 7 dni może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

 

Załącznik:

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego dot. działalności na rzecz lokalnych mniejszości narodowych i ochrony dziedzictwa kulturowego; - Podtrzymanie tradycji i tożsamości mniejszości narodowych i etnicznych.

PDF2020-11-26_100825 oferta MN.pdf

                      

                       Burmistrz Dobrodzienia

                                                                           dr Andrzej Jasiński    
Gmina Gmina Dobrodzień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).