Wtorek, 31 stycznia 2023r. | Imieniny: Marceli, Ludwiki, Jana
Pokaż menu

Realizacja zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert

02 grudnia, 2022

Burmistrz Dobrodzienia uprzejmie informuje, że w dniu 01.12.2022 roku wpłynęła uproszczona oferta realizacji zadania publicznego z Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Koło Dobrodzień na wykonanie zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert dot. działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym, - organizowanie życia kulturalnego emerytów, rencistów i inwalidów; zorganizowanie integracyjnego spotkania opłatkowego Bożonarodzeniowego na kwotę 1.500,00 zł w trybie art.19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie (Dz.U. z 2020 r. poz. 1057 z pózn. zm.)

 

Każdy, w terminie 7 dni może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

 

PDFUproszczona oferta realizacji zadania publicznego - Działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym - 2022.pdf (373,45KB)
Gmina Gmina Dobrodzień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).