Czwartek, 13 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucjana, Antoniego
Pokaż menu

Realizacja zadania publicznego  z pominięciem otwartego konkursu ofert 

08 stycznia, 2021

 

Burmistrz Dobrodzienia uprzejmie informuje, że w dniu 04.01.2021 roku wpłynęła uproszczona oferta realizacji zadania publicznego ze Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Bzinica Stara, Bzinica Nowa, Bąki, Kolejka na wykonanie zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert dot. pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównania szans tych rodzin i osób; - Realizacja zadań na rzecz dożywiania na kwotę 1.500,00 zł. w trybie art.19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r.  o działalności pożytku publicznego i wolontariacie (Dz.U. z 2020 r. poz. 1057 z późn. zm.).
 
Każdy, w terminie 7 dni może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

Załącznik: 
Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego dot. pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównania szans tych rodzin   i osób; - Realizacja zadań na rzecz dożywiania.
                       

                               
Burmistrz Dobrodzienia
dr Andrzej Jasiński

 

PDF2021-01-07_144116.pdf
Gmina Gmina Dobrodzień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).