Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Próba oszustwa

22 lutego, 2024

Opolska Policja otrzymała informację o aktywności oszustów działających tzw. metodą "na policjanta". W trakcie przedmiotowego zdarzenia osoba podająca się za funkcjonariusza Policji doprowadziła do wyłudzenia i przekazania n/n osobą pieniędzy. Przestępcy podszywają się pod policjantów i okradają ludzi z oszczędności ich życia.

Pamiętaj! Policja nigdy nie prosi o przekazywanie pieniędzy i nigdy nie dzwoni z takim żądaniem. Bądź czujny, nie daj się oszukać. W przypadku otrzymania telefonu od obcej osoby z prośbą o przekazanie pieniędzy, skontaktuj się bezpośrednio z dyżurnym najbliższej jednostki Policji!

 
Gmina Gmina Dobrodzień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).