Poniedziałek, 4 grudnia 2023r. | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana
Pokaż menu

Posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Promocji

16 listopada, 2020

 

Informuje się, że w dniu 23 listopada 2020 roku o godzinie 15.00 odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Promocji.

Posiedzenie Komisji odbędzie się z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (zdalny tryb obradowania). Dyskusja i głosowanie odbędzie się poprzez system informatyczny.

Radni zaopiniują projekty uchwał w sprawie:

-przyjęcia Statutu Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Biblioteki Publicznej w Dobrodzieniu;

-przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2021 rok;

-uchwalenia Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na 2021 rok;

-przyjęcia Programu Współpracy Gminy Dobrodzień z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2021 rok;

-zmiany Uchwały nr XX/164/2016 Rady Miejskiej w Dobrodzieniu z dnia 28 listopada 2016r. w sprawie organizacji wspólnej obsługi administracyjnej, finansowej i organizacyjnej jednostek organizacyjnych prowadzonych przez Gminę Dobrodzień;

-uchwalenia budżetu Gminy Dobrodzień na 2021 rok.

-uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej.
Gmina Gmina Dobrodzień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).