Sobota, 3 grudnia 2022r. | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana
Pokaż menu

Pomoc w pozyskaniu węgla

21 października, 2022

W związku z zamiarem przystąpienia Gminy Dobrodzień do realizacji zadania mającego na celu pomoc w pozyskaniu węgla na potrzeby gospodarstw domowych w cenach gwarantowanych do 2000,00 zł zwracamy się do mieszkańców Naszej Gminy o wypełnienie Formularza wstępnego zapotrzebowania na węgiel. Określenie ilości osób co do chęci zakupienia węgla za pośrednictwem gminy jest kluczowe dla sprawnego i szybkiego działania.

Możliwe jest złożenie formularza w wersji papierowej na korytarzu w Urzędzie Miejskim w Dobrodzieniu (skrzynka podawcza) lub za pośrednictwem poniższego formularza. Zgodnie z projektem ustawy możliwy będzie zakup 1,5 tony węgla na gospodarstwo domowe do 31.12.2022r.

Formularz zapotrzebowania na węgiel

Składanie właściwych wniosków dostępne będzie po wejściu w życie ustawy.

Formularze należy składać do środy 26.10.2022r. do godz. 15:30. Możliwy jest kontakt mailowy w przedmiotowej sprawie   

PDFFormularz wstępny zapotrzebowania na węgie wzór.pdf (152,17KB)
Gmina Gmina Dobrodzień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).