Wtorek, 29 listopada 2022r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

OGŁOSZENIE ZAKUP LASÓW I GRUNTÓW DO ZALESIENIA

21 września, 2022

 

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe   Nadleśnictwo Zawadzkie informuje, iż jest zainteresowane zakupem lasów oraz gruntów przeznaczonych do zalesienia, położonych w zasięgu terytorialnym nadleśnictwa. W przypadku zainteresowania sprzedażą ww gruntów na rzecz Lasów Państwowych, można złożyć w nadleśnictwie ofertę:

  • w formie elektronicznej na adres mail: zawadzkie@katowice.lasy.gov.pl lub
  • w formie pisemnej na adres: Nadleśnictwo Zawadzkie, ul. Strzelecka 6, 47-120 Zawadzkie.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu:

77 404 96 55  wew. *333 od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00-15 00.

W celu określenia położenia gruntu, proponowanego do sprzedaży można posłużyć się mapą dostępną na stronie:   //https://www.bdl.lasy.gov.pl/portal/mapy

Nabywanie lasów i gruntów przeznaczonych do zalesienia odbywać się będzie stosownie do przepisów art. 37 ustawy z dnia 28 września 1991 roku o lasach (Dz. U. z 2022 r. poz. 672, 1726).

 

14.09.2022 r.

Nadleśniczy Nadleśnictwa Zawadzkie

Grzegorz Furmański
Gmina Gmina Dobrodzień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).