Poniedziałek, 5 czerwca 2023r. | Imieniny: Waltera, Bonifacego, Walerii
Pokaż menu

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych dotyczących projektu uchwały Rady Miejskiej w Dobrodzieniu w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji dla Miasta i Gminy Dobrodzień

29 marca, 2023

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych dotyczących projektu uchwały Rady Miejskiej w Dobrodzieniu w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji dla Miasta i Gminy Dobrodzień

 

Burmistrz Dobrodzienia zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji dla Miasta i Gminy Dobrodzień.

Termin konsultacji: od 05.04.2023 r. do 04.05.2023 r.

Konsultacje będą prowadzone w następujących formach:

  1. Zbierania uwag w postaci papierowej na udostępnionym formularzu. Uwagi na formularzu mogą być składane w Urzędzie Miejskim w Dobrodzieniu, Plac Wolności 1, 46-380 Dobrodzień od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu.
  2. Zbierania uwag w postaci elektronicznej na udostępnionym formularzu. Uwagi na formularzu mogą być przesyłane na adres e-mail: urzad@dobrodzien.pl
  3. Zbierania uwag ustnych w Urzędzie Miejskim w Dobrodzieniu, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu.
  4. Telefonicznych dyżurów ekspertów w następujących dniach: 14.04.2023 r. w godz.: 10:00 – 12:00 oraz 21.04.2023 r. w godz.: 14:00 – 16:00 pod numerem telefonu 54 413 05 23 lub 54 413 05 30.
  5. Otwartego spotkania konsultacyjnego, które odbędzie w trakcie trwania konsultacji projektu uchwały, przy czym informacja o terminie i miejscu spotkania zostanie przekazana w odrębnym obwieszczeniu. 

 

Konsultacjom społecznym podlegają:

  1. Projekt uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji dla Miasta i Gminy Dobrodzień.
  2. Załącznik do projektu uchwały, tj. mapa przedstawiająca granice obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji dla Miasta i Gminy Dobrodzień.

Ponadto można zapoznać się z Diagnozą służącą wyznaczeniu obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji dla Miasta i Gminy Dobrodzień.

Materiały zostaną udostępnione na stronie internetowej i w Biuletynie Informacji Publicznej.

Uwagi zgłoszone po terminie konsultacji nie podlegają rozpatrzeniu.

Po zakończeniu konsultacji zostanie opracowana i opublikowana informacja podsumowująca ich przebieg.

Więcej Rewitalizacja informacje - Urząd Miejski w Dobrodzieniu
Gmina Gmina Dobrodzień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).