Piątek, 30 września 2022r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Narodowe Święto Niepodległości

10 listopada, 2021

W związku z świętem narodowym Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna w Dobrodzieniu zaprasza na wydarzenia związane z obchodami dnia 11 listopada. Przewidziano XIV Bieg Niepodległości, XII Marsz Nordic Walking, wspólne zaśpiewanie hymnu, o 17.00 Msza św. w intencji Ojczyzny w kościele pw. św. Marii Magdaleny, a zaraz potem  koncert piosenki polskiego kina. 

Ponadto Klub Morsów Dobrodzień oraz Dom Kultury w Dobrodzieniu zaprasza na "Dobrodzieńskie morsowanie z okazji święta niepodległości"  

12 listopada zapraszamy do sali CAW w Kocurach, gdzie o godz. 17.00 rozpocznie się śpiewanie pieśni patriotycznych, a pół godziny później prelekcja p. Aleksandra Steinhoffa na temat powstań śląskich.

Więcej informacji na temat wydarzeń można znaleźć poniżej: 

11 listopad.jpeg

11 litopad 2.jpeg

 
Gmina Gmina Dobrodzień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).