Poniedziałek, 15 kwietnia 2024r. | Imieniny: Ludwiny, Waclawy, Anastazji
Pokaż menu

Nabór wniosków na dofinansowanie do wymiany kotła

13 października, 2020

logo.jpeg

 

Nabór wniosków na dofinansowanie do wymiany kotła

 

Burmistrz Dobrodzienia ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie na realizację zadań w ramach projektu pn.: „Wymiana oraz likwidacja indywidualnych, wysokoemisyjnych źródeł ciepła w gminie Dobrodzień”, ze środków budżetu Gminy Dobrodzień przy udziale środków z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, działanie 5.5 Ochrona powietrza obejmujących likwidację i wymianę indywidualnych źródeł ciepła w gospodarstwach domowych na źródła ciepła bardziej ekologiczne, realizowanych na terenie Gminy Dobrodzień

 

UWAGA - OGŁOSZENIE DOTYCZY MIESZKAŃCÓW, KTÓRZY ZŁOŻYLI JUŻ DEKLARACJE WOLI PRZYSTĄPIENIA DO PROJEKTU W PAŹDZIERNIKU 2019 R. ORAZ TYCH OSÓB, KTÓRE CHCĄ PRZYSTĄPIĆ DO PROJEKTU, Z ZASTRZEŻENIEM § 7. PKT 6 I 7 REGULAMINU.

 

1. Termin składania wniosków: od 20.10.2020 r. do 20.11.2020 r. (w przypadku wyczerpania puli środków nabór zostanie wstrzymany).

2. Miejsce i forma składania wniosków: Wniosek o udzielenie dotacji wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć w Urzędzie Miejskim w Dobrodzieniu (Sekretariat pok. nr 106) lub przesłać za pomocą operatora pocztowego na adres: Urząd Miejski w Dobrodzieniu, Plac Wolności 1, 46-380 Dobrodzień. Wnioski należy składać wyłącznie w wersji papierowej.

3. Wzory wniosków i formularzy niezbędnych do udzielenia i rozliczenia dotacji:

1) Wniosek o udzielenie dotacji.

2) Oświadczenie współwłaścicieli.

3) Klauzula informacyjna

PDF001 Wniosek.pdf
PDF002 Oświadczenie współwłaściciela.pdf
PDF003 klauzula RODO.pdf
PDF004 Uchwała nr XXII 196 2020.pdf
 

 
Gmina Gmina Dobrodzień

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).