Czwartek, 9 grudnia 2021r. | Imieniny: Wiesława Leokadii Joanny
Pokaż menu

Informacja PSZOK

06 października, 2021

W związku otwarciem stacjonarnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców gminy Dobrodzień, informujemy, że Mobilny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (MPSZOK) planowany w najbliższą sobotę na Placu Targowym nie zostanie zorganizowany.

Wszystkich mieszkańców zapraszamy od 15 października do PSZOK zlokalizowanego przy ul. Piastowskiej 25. PSZOK będzie czynny we wtorki i piątki w godz. 14:00 – 18:00, czwartki w godz. 7:00 – 11:00 oraz w soboty od 9:00 do 15:00.

Więcej informacji dot. działania PSZOK znajdą Państwo na naszej stronie https://www.czystyregion.pl/nasz-system/pszok.html

Info Dobrodzien MPSZOK nieczynny.jpeg
Gmina Gmina Dobrodzień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).