Poniedziałek, 16 maja 2022r. | Imieniny: Andrzeja, Jedrzeja, Szymona
Pokaż menu

Informacja od Związku Międzygminnego “Czysty Region”.

25 stycznia, 2022

W związku z zaostrzaniem się sytuacji epidemiologicznej oraz rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie obowiązku pracy zdalnej, informujemy o zmianach wprowadzonych w funkcjonowaniu biura Związku Międzygminnego „Czysty Region” obowiązujących od 26.01.2022 r. do odwołania.

Obsługa bezpośrednia odbywać się będzie wyłącznie w najpilniejszych sprawach - po uprzednim telefonicznym lub mailowym ustaleniu terminu spotkania.

Wszelkie sprawy prosimy załatwiać w pierwszej kolejności:

– telefonicznie (77 446 11 93 lub 446 11 97),

– e-mailowo (),

– korespondencyjnie,

– poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą ePUAP.

Na korytarzach biura Związku rozmieszczone zostały specjalne pojemniki, do których można wrzucać deklaracje i pisma.

Uwaga! Deklaracje o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy składać wyłącznie za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP, listownie lub do skrzynek podawczych zlokalizowanych na terenie biura (nie przyjmujemy skanów deklaracji).

Zmiany w dostępności biura covid 2022 grafika.jpeg
Gmina Gmina Dobrodzień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).