Piątek, 27 stycznia 2023r. | Imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego
Pokaż menu

Informacja o rozkładzie jazdy realizowanym od 28.06.2021 do 31.07.2021 r.  dla których organizatorem jest Gmina Dobrodzień (przejazdy darmowe)

25 czerwca, 2021

W związku z okresem wakacyjnym informujemy, że od 28 czerwca 2021 r. zmienia się rozkład jazdy autobusów do odwołania. 

Lp.

Nazwa przystanku początkowego

Nazwa przystanku

 końcowego

Przez

Godzina odjazdu
 z przystanku początkowego

Operator obsługujący kurs

1.

Dobrodzień ul. E. Stein

Liszczok Wieś

Bzinicę, Pludry, Pietraszów

6:30

ZGKIM

2.

Liszczok Wieś

Dobrodzień ul. Solna

Pietraszów, Pludry, Bzinicę, Kolejkę

6:54

ZGKIM

3.

Dobrodzień ul. Solna

Dobrodzień ul. Solna

Ligotę Dobr., Makowczyce, Myślinę, Błachów

7:28

ZGKIM

4.

Dobrodzień ul. E. Stein

Pludry PKP

Bzinicę

8:28

ZGKIM

5.

Pludry PKP

Dobrodzień ul. Solna

Bzinicę

8:45

ZGKIM

6.

Dobrodzień ul. Solna

Olesno Dworzec

Rzędowice, Klekotną, Wysoką

9:00

ZGKIM

7.

Olesno Dworzec

Dobrodzień ul. Solna

Wysoką, Klekotną, Rzędowice

10:50

ZGKIM

8.

Dobrodzień, ul. Solna

Olesno Dworzec

Warłów, Rzędowice, Klekotną, Wysoką

11:20

MARTIN-BUS

9.

Olesno. Dworzec

Dobrodzień ul. Solna

Wysoką, Klekotną, Rzędowice, Warłów

12:00

MARTIN-BUS

10.

Dobrodzień ul. E. Stein

Pludry PKP

Bzinicę

11:35

ZGKIM

11.

Pludry PKP

Dobrodzień ul. Solna

Bzinicę

11:50

ZGKIM

12.

Dobrodzień ul. Solna

Dobrodzień ul. Solna

Ligotę Dobr., Makowczyce, Myślinę, GRODZIEC,  Błachów

12:15

ZGKIM

13.

Dobrodzień, ul. E. Stein

Dobrodzień, ul. Solna

Bąki, Bzinicę, Kolejkę

15:15

MARTIS-BUS

14.

Dobrodzień,  ul. Solna

Liszczok Wieś

Bzinicę, Pludry, Pietraszów

15:16

MARTIN-BUS

15.

Liszczok Wieś

Dobrodzień ul. Solna

Pietraszów, Pludry, Bzinicę

15:55

MARTIN-BUS

16.

Dobrodzień, ul. Solna

Dobrodzień  ul. Solna

Gosławice, Zwóz

15:35

MARTIN-BUS

17.

Dobrodzień, ul. Solna

Dobrodzień  ul. Solna

Ligota Dobr., Myślina, Dąbrowica

15:37

MARTIN-BUS

18.

Dobrodzień, ul. Solna

Olesno Dworzec

Warłów, Rzędowice, Klekotną, Wysoką

16:25

MARTIN-BUS

19.

Olesno. Dworzec

Dobrodzień ul. Solna

Wysoką, Klekotną, Rzędowice, Warłów

17:00

MARTIN-BUS

20.

Dobrodzień  ul. Solna

Pludry PKP

Bzinica

17:03

MARTIN-BUS

21.

Pludry PKP

Dobrodzień  ul. Solna

Bzinica

17:15

MARTIN-BUS

 

Kursy realizowane będą zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy dostępnym na stronie internetowej www.dobrodzien.pl w zakładce KOMUNIKACJA. Godziny odjazdów z poszczególnych przystanków komunikacyjnych umieszczone są na tabliczkach przystankowych.

PDFDobrodzień - Bąki - Kolejka - DobrodzieńL1.pdf
PDFDobrodzień - Makowczyce - Myślina - Dąbrowica - Błachów - DobrodzieńL .pdf
PDFDobrodzień - Makowczyce - Myślina - Grodziec - Błachów - DobrodzieńL.pdf
PDFDobrodzień - Olesno - DobrodzieńL.pdf
PDFDobrodzień - Pludry - Kolejka - LiszczokL.pdf
PDFDobrodzień - Zwóz - Gosławice - DobrodzieńL.pdf
 

 




Gmina Gmina Dobrodzień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).