Sobota, 3 grudnia 2022r. | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana
Pokaż menu

Informacja o przystąpieniu do zakupu paliwa stałego z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych

08 listopada, 2022

 

Burmistrz Dobrodzienia informuje, że w związku z wejściem w życie ustawy o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych, Gmina Dobrodzień przystępuje do realizacji tego zadania.

Do dnia 31.12.2022 r. możliwe będzie zakupienie 1,5 tony. Kolejne 1,5 tony będzie można nabyć po 1 stycznia 2023 r. Osoby, które kupiły już węgiel po cenie niżej niż 2 tys. zł brutto, nie będą mogły skorzystać z możliwości zakupu w ramach zakupu preferencyjnego.

Prosimy mieszkańców zainteresowanych ww. zakupem o składanie wniosków, które dostępne są:

  1. w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Dobrodzień,
  2. na stronie internetowej Urzędu Gminy (wniosek poniżej)
  3. w siedzibie Urzędu, Plac Wolności 1, 46-380 Dobrodzień.

Wnioski można składać w siedzibie Urzędu do specjalnie przygotowanej skrzynki podawczej (parter) lub w formie elektronicznej (opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym albo podpisem osobistym). Prosimy o składanie wniosków w terminie do 30 listopada 2022 r. na rok 2022 r.

 

DOCXWniosek o węgiel.docx (18,80KB)

 

PDFInformacja.pdf (311,97KB)

 
Gmina Gmina Dobrodzień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).