Wtorek, 28 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana
Pokaż menu

Europejski Budżet Obywatelski

03 grudnia, 2020

 

Współpraca Samorządu Województwa Opolskiego z organizacjami pozarządowymi, od zawsze stanowiła dla nas oś priorytetową. W dzisiejszym, trudnym czasie, nie możemy sobie pozwolić na utratę wypracowanego przez lata potencjału.Zdecydowaliśmy się przeprowadzić badanie aktualnych potrzeb szkoleniowych mieszkańców województwa opolskiego.Celem ankiety jest zbadanie oczekiwań mieszkańców województwa opolskiego, w tym członków organizacji pozarządowych, w zakresie zdobywania nowych kwalifikacji i nabycia nowych kompetencji.

W związku z przygotowywanymi projektami, prosimy o uzupełnienia i odesłanie kwestionariusza do dnia 4 grudnia 2020 r. Całość procesu jest bardzo intuicyjna i zostaje przeprowadzana drogą elektroniczną.

Ankietę potrzeb NGO znajdą Państwo pod adresem: https://forms.gle/7kfpN7WDfpMNvSH57

 

Kolejną taką inicjatywą Samorządu Województwa Opolskiego będzie projekt wsparcia kształcenia ustawicznego: „Europejski Budżet Obywatelski”. To pierwszy w Europie, zaakceptowany przez Komisję Europejską - partycypacyjny program kształcenia ustawicznego o zasięgu regionalnym! Ma charakter inicjatywy oddolnej, kładącej nacisk na zaangażowanie organizacji pozarządowych województwa opolskiego.

Jego celem jest podniesienie kompetencji i kwalifikacji mieszkańców Opolszczyzny, którzy z własnej inicjatywy chcą uczestniczyć w kształceniu oraz szkoleniu.

W związku z powyższym, zapraszam Państwa bardzo serdecznie do obserwowania transmisji konferencji prasowej inaugurującej projekt już w dniu 2 grudnia 2020 r. od godz. 10:00 na profilu Facebook: „Województwo Opolskie”www.facebook.com/opolskie/. Wydarzenie będzie przyjazne dla osób niedosłyszących i głuchych. 

 

Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła
Gmina Gmina Dobrodzień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).