Piątek, 27 stycznia 2023r. | Imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego
Pokaż menu

Cyberbezpieczeństwo w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, w szczególności oszustw na urządzeniach mobilnych

13 stycznia, 2023

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego we współpracy z Komendą Główną Policji w ramach projektów: Centrum Edukacji dla Uczestników
Rynku – CEDUR oraz Centrum Edukacji dla Bezpieczeństwa Rynku Finansowego – CEBRF organizuje 20 stycznia 2023 roku w godz. 17:00-18:00 spotkanie online (webinarium) skierowane do seniorów pt. „Cyberbezpieczeństwo w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, w szczególności oszustw na urządzeniach mobilnych”.

Celem webinarium jest zwiększanie świadomości seniorów w zakresie cyberbezpieczeństwa w kontekście zagrożeń występujących w Internecie,
szczególnie ataków skierowanych do użytkowników urządzeń mobilnych. W załączeniu przesyłam program webinarium. Link do strony wydarzenia, gdzie znajdą Państwo odnośnik do formularza zgłoszeniowego:
 

https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=80737&p_id=18

 

PDFProgram _webinarium_dla_seniorow_20_01_2023 1.pdf (590,79KB)

 
Gmina Gmina Dobrodzień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).