Wtorek, 6 grudnia 2022r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana
Pokaż menu

Apel do mieszkańców – ZIMA

22 listopada, 2022
1

W związku z okresem zimowym apelujemy do mieszkańców o szybkie reagowanie w przypadku osób bezdomnych i samotnych narażonych na niebezpieczeństwo w czasie zimy. Interwencje proszę kierować do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobrodzieniu, Plac Wolności 1 telefonicznie pod nr 34 351 62 61 lub 34 351 62 64 w godzinach:

- poniedziałek od 8.00 do 17.00

- wtorek, środa, czwartek od 7.30 do 15.30

- piątek od 7.30 do 14.30.

Natomiast w godzinach popołudniowych, nocnych i weekendy do Komisariatu Policji w Dobrodzieniu tel. 47 863 64 03 (w razie potrzeby Policja w Oleśnie tel. 47 863 62 03).

Mamy nadzieję, że los osób starszych, niepełnosprawnych, ubogich i bezdomnych nie jest nam obojętny, a wspólne działania pozwolą oddalić lub choćby zminimalizować zagrożenie, jakie niesie zima.

 
Gmina Gmina Dobrodzień

Jedna odpowiedź do “Apel do mieszkańców – ZIMA”

  1. Awe pisze:

    prosicie o zwracanie uwagi na osoby starsze ,samotne.Wczoraj dyskutowałam na fb z 70 letnią panią która była zbulwersowana ,że mieszkańcy z jej ulicy zwracają uwagę kto ją odwiedza.Stwierdziłam ,że gdybym miała 70 lat to cieszyła bym się ,że ktoś zwraca uwagę na moją osobę a ona na to ,ze jest na tyle sprawna i samodzielna ,że nikt nie musi jej pilnowac .Cóż pożyczyłam jej dalszego zdrowia i mniemania o sobie ,że jest nieśmiertelna .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).