Poniedziałek, 4 grudnia 2023r. | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana
Pokaż menu

ANKIETA – Lasy Społeczne w Nadleśnictwie Lubliniec

06 marca, 2023

ANKIETA Lasy Społeczne w Nadleśnictwie Lubliniec

Zapraszamy do udziału w ankiecie przygotowanej przez Lubliniecką Radę Miłośników Przyrody :

Link do ankiety https://docs.google.com/.../1FAIpQLScnAS5O6Mc0y4.../viewform

Lasy Społeczne w Nadleśnictwie Lubliniec (google.com)

Ankieta ma na celu zbadanie, które tereny/lasy zarządzane przez Nadleśnictwo Lubliniec powinny zostać uznane za lasy społeczne, zgodnie z wprowadzonym przez Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych, we wrześniu 2022 roku, Zarządzeniem nr 58.

„Lasy społeczne” powinny objąć obszary intensywnie użytkowane przez ludzi do rekreacji, sportu, zachowania zdrowia i innych funkcji społecznych, a także objąć tereny wokół uzdrowisk, ośrodków wypoczynkowych oraz zabudowań mieszkalnych.

Każdy głos oddany w ankiecie jest bardzo cenny. 

ANKIETA - LASY SPOŁECZNE FILM INSTRUKTAŻOWY link   https://youtu.be/-CZp0LaIe5A
Zachęcamy do obejrzenia filmu instruktażowego   autorstwa Małgorzaty Bednarek, który pomoże w prawidłowym wypełnieniu ankiety dotyczącej wskazania terenów leśnych Nadleśnictwa Lubliniec, celem utworzenia LASÓW O ZWIĘKSZONEJ FUNKCJI SPOŁECZNEJ. 

 
Gmina Gmina Dobrodzień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).