Poniedziałek, 4 grudnia 2023r. | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana
Pokaż menu

W Opolu stanęła maszyna zamieniające monety na grubsze nominały

04 lutego, 2021
W Opolu stanęła maszyna zamieniające monety na grubsze nominały

W siedzibie Narodowego Banku Polskiego w Opolu (ul. Damrota 2b), stanęła maszyna w której możemy wymienić grosze i inne monety, na grubsze nominały. Trzeba tylko uważać, by były to pieniądze polskie, bo inne maszyna odrzuci, podobnie jak żetony. Po przeliczeniu monet, maszyna wyda nam potwierdzenie, z którym pójdziemy do kasy po nasze pieniądze.

Prawie w każdym gospodarstwie domowym jest miejsce gdzie odkłada się drobne pieniądze (najczęściej robią to dzieci), i potem gdy np. słoik się napełni, nie za bardzo wiadomo co z nim zrobić – banki nie chcą przyjąć, a ekspedientki w sklepach nie mają czasu by te grosze przeliczać. Dlatego zapraszamy do NBP, gdzie ten problem rozwiążemy - doradza Sławomir Kusz z NBP w Opolu.

NBP w Opolu zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00.
Gmina Powiat kluczborski
Powiat kluczborski (województwo opolskie) utworzony został w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Kluczbork. W skład powiatu wchodzą gminy: Byczyna, Kluczbork, Wołczyn, Lasowice Wielkie oraz miasta: Byczyna, Kluczbork, Wołczyn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).