Wtorek, 23 lipca 2024r. | Imieniny: Stwosza, Bogny, Brygidy
Pokaż menu

W dwóch szpitalach w regionie będą szczepić przeciw COVID-19

20 grudnia, 2020
W dwóch szpitalach w regionie będą szczepić przeciw COVID-19
fot. Szpital w Oleśnie

Dwa szpitale w regionie znalazły się na liście tzw. szpitali węzłowych, w których będzie przeprowadzane szczepienie przeciw COVID-19. Są to Powiatowe Centrum Zdrowia - Szpital Powiatowy w Kluczborku oraz Zespół Opieki Zdrowotnej w Oleśnie - Szpital Powiatowy w Oleśnie.

Szczepienie medyków i pracowników administracyjno-technicznych placówek medycznych i aptek rozpocznie się przed akcją szczepienia populacyjnego.

Szczepienie wszystkich mieszkańców nastąpi dopiero po 15 stycznia 2021 roku. Na szczepienie należy zapisać się za pośrednictwem infolinii pod nr 989.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Gmina Powiat kluczborski
Powiat kluczborski (województwo opolskie) utworzony został w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Kluczbork. W skład powiatu wchodzą gminy: Byczyna, Kluczbork, Wołczyn, Lasowice Wielkie oraz miasta: Byczyna, Kluczbork, Wołczyn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).