Czwartek, 23 maja 2024r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

Sześć nowych ofiar COVID-19 i 110. nowych przypadków koronawirusa w regionie

18 listopada, 2020
Sześć nowych ofiar COVID-19 i 110. nowych przypadków koronawirusa w regionie

Opolski Urząd Wojewódzki podał najnowsze dane odnośnie sytuacji epidemicznej na terenie województwa opolskiego. W powiecie oleskim jest 56. nowych przypadków zakażenia, a w powiecie kluczborskim jest 54. nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

Niestety, jest kolejnych sześć ofiar śmiertelnych powiązane z COVID-19, pięć w powiecie oleskim i jedna w powiecie kluczborskim.

Poniżej znajdziecie dane od Wojewody.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Gmina Powiat kluczborski
Powiat kluczborski (województwo opolskie) utworzony został w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Kluczbork. W skład powiatu wchodzą gminy: Byczyna, Kluczbork, Wołczyn, Lasowice Wielkie oraz miasta: Byczyna, Kluczbork, Wołczyn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).