Poniedziałek, 15 kwietnia 2024r. | Imieniny: Ludwiny, Waclawy, Anastazji
Pokaż menu

Praca dla montera instalacji sanitarnych

Ogłoszenie płatne | 18 września, 2023
Praca dla montera instalacji sanitarnych
fotolia

W związku z planowanym rozpoczęciem nowej inwestycji Zakład Usługowo- Handlowy „REM KĘPNO” Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko montera instalacji sanitarnych (z możliwością przyuczenia).

Lokalizacja Łęka Opatowska k/Kępna.

Zakres obowiązków:
• montaż i instalacja urządzeń grzewczych, gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych,
• wykonywanie instalacji hydraulicznych.

Wymagania:
• zaangażowanie, dokładność,
• czynne prawo jazdy kat. B,
• mile widziana znajomość podstaw hydrauliki,

Oferujemy:
Oferujemy wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia plus dodatkowy system premiowy, pracę w stabilnej firmie, przyjazną atmosferę pracy, zatrudnienie.

w oparciu o umowę o pracę, a także możliwość odbycia dodatkowych szkoleń podnoszących kwalifikacje. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 62 78 29 010 lub przesłanie CV na adres marketing@remkepno.pl
Gmina Powiat kluczborski
Powiat kluczborski (województwo opolskie) utworzony został w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Kluczbork. W skład powiatu wchodzą gminy: Byczyna, Kluczbork, Wołczyn, Lasowice Wielkie oraz miasta: Byczyna, Kluczbork, Wołczyn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).