Wtorek, 20 kwietnia 2021r. | Imieniny: Czeslawa, Agnieszki, Mariana
Pokaż menu

OSP Bąków najaktywniejszą jednostką OSP w regionie!

24 lutego, 2021
OSP Bąków najaktywniejszą jednostką OSP w regionie!
fot. OSP Bąków

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Opolu przedstawiła dane związane z aktywnością ochotniczych straży pożarnych w powiatach oleskim i kluczborskim w 2020 roku. Najaktywniejszą jednostką OSP w regionie jest OSP Bąków z powiatu kluczborskiego, która do pożarów, miejscowych zagrożeń i alarmów fałszywych wyjeżdżała łącznie 48. razy.

Tuż za nią są druhowie z OSP Jaworzno z 33. wyjazdami oraz druhowie z OSP Komorzno z 30. wyjazdami.

Szczegółowe zestawienie znajduje się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Gmina Powiat kluczborski
Powiat kluczborski (województwo opolskie) utworzony został w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Kluczbork. W skład powiatu wchodzą gminy: Byczyna, Kluczbork, Wołczyn, Lasowice Wielkie oraz miasta: Byczyna, Kluczbork, Wołczyn.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).