Czwartek, 9 grudnia 2021r. | Imieniny: Wiesława Leokadii Joanny
Pokaż menu

Nieodpłatna pomoc prawna w Starostwie Powiatowym w Kluczborku

14 października, 2021
Nieodpłatna pomoc prawna w Starostwie Powiatowym w Kluczborku

W Starostwie Powiatowym w Kluczborku przywrócono stacjonarne funkcjonowanie działających na terenie powiatu kluczborskiego punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.

Przypomnijmy, że punkty mieszczą się w:
- Kluczborskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Kluczborku, przy ul. Sienkiewicza 22
- Powiatowym Ośrodku Rehabilitacji w Kluczborku, przy ul. Sienkiewicza 20B
- Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Wołczynie, przy ul. Rzecznej 3
Aby skorzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego należy się uprzednio na wizytę umówić. Można to zrobić telefonicznie pod nr tel.: 663-112-118 (poniedziałek, środa, piątek - godz. 9.00-13.00) lub zapisać się na poradę online https://np.ms.gov.pl/opolskie/kluczborski
Gmina Powiat kluczborski
Powiat kluczborski (województwo opolskie) utworzony został w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Kluczbork. W skład powiatu wchodzą gminy: Byczyna, Kluczbork, Wołczyn, Lasowice Wielkie oraz miasta: Byczyna, Kluczbork, Wołczyn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).