Piątek, 27 stycznia 2023r. | Imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego
Pokaż menu

Zakończenie roku i pożegnanie VIII klas

25 czerwca, 2021

25 czerwca w auli Szkoły Podstawowej w Wołczynie odbyło się zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Była to uroczystość inna niż wszystkie ze względu na obostrzenia będące następstwem pandemii Covid-19. Zakończenie zostało podzielone na dwie części, prowadzona była również transmisja na żywo. W akademii wzięli udział uczniowie klas VII-VIII, wychowawcy , Dyrektor placówki Ewa Włos i zaproszeni goście: Burmistrz Wołczyna Jan Leszek Wiącek, Przewodnicząca Rady Rodziców Aneta Szpak

Dyrektor podziękował nauczycielom, uczniom oraz rodzicom za pracę i zaangażowanie, szczególnie w czasie nauki zdalnej, z którą wszyscy musieli się zmierzyć z uwagi na pandemię. Następnie Burmistrz Wołczyna podziękował dyrekcji i nauczycielom za współpracę oraz pogratulowała uczniom wyników w nauce. Życzył również sukcesów w szkole średniej oraz bezpiecznych wakacji.

Pani Dyrektor wraz z wychowawcami wręczyli uczniom świadectwa. Za uzyskanie najwyższej średniej Burmistrz Wołczyn Jan Leszek Wiącek wraz z Panią Dyrektor Ewą Włos przekazali nagrody wyróżnionym uczniom.

Pani Dyrektor Ewa Włos przedstawiła ucznia Kacpra Domagałę, który w tym roku szkolnym osiągał średnią z wszystkich przedmiotów 6,0 serdecznie gratulujemy 

 

 
Gmina Gmina Wołczyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).