Wtorek, 29 listopada 2022r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Wniosek o zakup węgla po cenie preferencyjnej dla mieszkańców Gminy Wołczyn

15 listopada, 2022
Wniosek o zakup węgla po cenie preferencyjnej dla mieszkańców Gminy Wołczyn

Wnioski o zakup preferencyjny paliwa w roku 2022 dla gospodarstw domowych są przyjmowane w Urzędzie Miejskim w Wołczynie, ul. Dworcowa 1, 46-250 Wołczyn ( w Biurze Obsługi Interesanta – na parterze).

WNIOSEK DO POBRANIA

Informujemy, iż uprawnione osoby do zakupu węgla po cenie preferencyjnej są zobowiązane do złożenia wniosku i podpisania oświadczenia, że wnioskodawca ani żaden członek jego gospodarstwa domowego, na rzecz którego jest dokonywany zakup preferencyjny, nie nabyli paliwa stałego na sezon grzewczy 2022–2023, po cenie niższej niż 2000 zł brutto za tonę.

Maksymalna ilość opału możliwa jednorazowo do zakupienia w 2022 roku to 1500 kg (1,5 tony).

Wnioski można składać w formie papierowej (w godzinach pracy Urzędu, tj.: od 7.30 do 15.30) lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej poprzez platformę ePUAP , w tym przypadku wniosek musi zostać opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym.

Wnioski rozpatrywane będą w kolejności ich składania do tutejszego Urzędu.

UWAGA :

Gmina Wołczyn, po zawarciu odpowiednich umów z podmiotami zewnętrznymi, które prowadzić będą w jej imieniu dystrybucję opału, udostępni taką informację na swojej stronie internetowej.

Więcej informacji : nr telefonu 77 41 88 344.
Gmina Gmina Wołczyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).