Wtorek, 6 grudnia 2022r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana
Pokaż menu

Wizyta Partnerska Haßloch

25 października, 2022

Delegacja z Haßloch podczas swej wizyty partnerskiej odwiedziła placówki oświatowe w tym Zespół Szkół w Wołczynie, Publiczne Przedszkole z Wołczyna oraz Gminny Żłobek "Wesołe Misie".

Nasi partnerzy mogli przyjrzeć się jak funkcjonują nasze jednostki oświatowe. Następnie odbyła się wizytacja firmy Samson Agro Spółka Z O. O. Dyrektor zakładu Julien Jobin w bardzo ciekawy sposób opowiedział o funkcjonowaniu firmy. Równie ważnym spotkaniem, które odbyło się na sali narad w Urzędzie Miejskim było poznanie tutejszych Kół Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszeń. Na zakończeni wizyty nasi partnerzy zostali zaroszeni na plac Wołczyńskich Tężni. Podczas spotkań goście poznali również lokalne produkty regionalne, które stają się wizytówka naszej gminy.
Warto dodać, że były to spotkania, które są bardzo ważne dla możliwości wymiany doświadczeń i informacji. Dziękujemy za wspólny czas.

 
Gmina Gmina Wołczyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).