Poniedziałek, 21 czerwca 2021r. | Imieniny: Alicji, Alojzego
Pokaż menu

„Wielokropkowe śpiewanie”

10 maja, 2021

" Wielokropkowe śpiewanie" Już po raz dziewiętnasty w dniu 26.04.2021r. Zespół Artystyczny "Wielokropek" wziął udział w przeglądzie online ogólnopolskich eliminacji do Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca "Majowa Nutka" w Częstochowie.

Zespół działający pod kierunkiem Marii Tymczyszyn przy Zespole Szkół w Wołczynie,zaprezentował się z repertuarem wokalnym.Solistki uczennice Zespołu Szkół w Wołczynie: Emilia Grześkowicz,Nikola Kałamarz,Klara Krzyształowicz,  Kalina Ostenda i Zuzanna Perdek otrzymały nominacje do finału XXX Jubileuszowego Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca "Majowa Nutka" im.Iwony Zielińskiej, który odbędzie się dnia 19.06 br. w Muzeum Monet i Medali im.Św. Jana Pawła II w Częstochowie.
Gmina Gmina Wołczyn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).